Rumored Buzz on cuvaonica za decu nis

Iz svih gore navedenih razloga, roditelji se često opredeljuju za obrazovne ustanove za decu, već od najmlađeg uzrasta.

Baba Višnjino dečije igralište je potpuno bezbedno za sve uzraste. Najmlađi će uživati u penjanju na platformu, spuštanju niz tobogan ili igranju uz drveni dvorac.

Iz svih gore navedenih razloga, roditelji se često opredeljuju za obrazovne ustanove za decu, već od najmlađeg uzrasta.

Baba Višnjina Čuvaonica (u istoimenoj ulici na Vračaru), radi svakim danom od 9h do 22h i nudi pravo rešenje roditeljima:

Uglavnom su to preporuke koje dobijamo od prijatelja, a najčešće se radi o ženama koje su kod njih čuvale decu koja su sada porasla, pa su trenutno na raspolaganju.

U „Pundravcima“ se svakodnevno odvijaju kreativne radionice podeljene u četiri oblasti: likovno, čitanje knjiga, sport i muzika.

Zdravlje bebe Letovanje sa bebom - kako sprečiti proliv i sačuvati bebino zdravlje tokom puta Vrtić Priprema deteta za vrtić u five koraka

Još jedna prednost ovog koncepta je to što smo otvoreni svim danima kao i vikendom i “pokrivamo” poslepodnevne i večernje sate (do 22h) koje ne pokriva ni jedna druga obrazovna ili druga ustanova za decu.

Pored svih drugih benefita koje pružaju vrtići i obdaništa, roditeljima je cilj da smanje uticaj ljudskog faktora i da izbegnu sve potencijalne cuvaonica nis nepovoljne situacije do kojih može da dođe u saradnji sa bejbisiterkama koje decu čuvaju po kućama i stanovima.

Cena je 500 RSD po započetom satu, a detaljniji cenovnik sa pogodnostima za više dece se nalazi na sajtu.

Inspirisana Montesori pedagogijom, naša igraonica je mesto gde deca uče kroz igru, podstičući razvoj kreativnosti i socijalnih veština pod pažljivim nadzorom naših iskusnih pedagoga.BIlo da se radi o čuvanju vašeg deteta ili o samostalnoj igri, deca će se nezaboravno provesti!

Ako uzmemo u obzir da se prema starim običajima mnoge porodice i dalje pridržavaju pravila „Babinja“, koja podrazumevaju da se beba ne posećuje u prvih forty dana života, prostor za pomoć oko čuvanja bebe od strane trećeg lica, je značajno smanjen

Pored toga što su dadilje uglavnom žene koje su full time zaposlene da brinu o detetu, dadilja ima obavezu da sa detetom radi i da ga edukuje, i da shodno uzrastu, razvija i usavršava sa detetom njegove sposobnosti– bilo da je u pitanju učenje o prirodi i životinjama, odvikavanje od cucle, privikavanje na nošu i skidanje pelena, obuvanje ili samostalno hranjenje…

To ne znači da potreba ne postoji od prvog trenutka, ali tek nakon Babinja, otvara se mogućnosti da se uključi dadilja ili bejbisiterka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *